Späť

SLOBODNÁ EURÓPA SO ŠPECIÁLNYM HOSŤOM LAURA A JEJÍ TYGŘI ODOHRÁ TRADIČNÝ VEĽKÝ JESENNÝ KONCERT V BRATISLAVE!

V sobotu 27.10. čaká Slobodnú Európu veľký koncert v Bratislave. Ako už býva posledné roky zvykom, vždy na jeseň v klube MMC kapela pripraví väčší koncert, na ktorý si pozve vždy iného špeciálneho hosťa. Tento krát nim bude česká legendárna kapela Laura a její tygři. Úplne na začiatku v pozícii supportu sa predstaví kapela Parketový lev (čo je nová formácia bratov Jana a Kuba Hrčkovcov, známych aj z pôsobenia v kapelách Sveťo Korbeľ & Personál, Ramones Bratislava a Kaktus). Otvorenie klubu bude o 18.30 hod., koncerty začnú o 20.00 hod. Vstupenky sú výhradne len v sieti Ticketportal, pričom VIPky sú už vypredané a na bežné sedenie/státie je k dispozícii už len posledná tretina vstupeniek z celkovej kapacity klubu. V prípade, že sa nevypredajú v predpredaji, budú k dispozícii aj v deň koncertu na vchode od 18.30 hod.

 

Všetky info sú v sekcii "Koncerty", alebo v udalosti na FB: www.facebook.com/events/1489563191145972

Najbližšie koncerty Všetky

Nájdete nás na Facebooku

Biografia

Skupina vzniká koncom roku 1989 (verejnosti dáva o sebe vedieť o čosi neskôr vo februári 1990 ) v kedysi kultovej bratislavskej pivárni Stará sladovňa (slangovo Mamut), ktorá je v tom čase centrom nielen bratislavského undergroundu a to klasickým spôsobom pri pivnej debate štyroch, vtedy už hudobne ostrieľaných, ale vo vtedajších kapelách nespokojných rockerov.

Skupina už ťahá tretiu dekádu svojej existencie, má na svedomí 4 albumy, zhruba 13 videoklipov, okolo 900 koncertov, minimálne 1.000 prúserov a škandálov a mýtus punk & rock´n´rollovej legendy, pričom však stále platí - a toho sa aj drží, že ANALÝZA DOKÁZALA HOVNO...